Jesle a školka Bambíno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jesle a školka Bambíno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Mateřská škola Mateřská školka Bambíno na Vinohradech je zaměřena převážně na zdravý životní styl. V Bambínu klademe velký důraz i na angličtinu pod vedením rodilých mluvčích. Náš jedinečný vzdělávací program je zaměřen na děti od 2,5 let až do školního věku. Zaměstnáváme pouze profesionální pedagogy a další odborníky v oblastech dětské psychologie a logopedie. V příjemném a velkorysém prostředí prvorepublikové vily jsme ve školce Bambíno připravili inspirativní interiéry, ve kterých se děti mohou cítit bezpečně a podněcují jejich přirozenou zvídavost. Jesle Jesle Bambíno jsme tvořili tak, abychom našim nejmenším vytvořili skutečný druhý domov. Jesle Bambíno jsou připraveny na péči o děti od 6 týdnů do 2,5 - 3 let. O nejmenší pečují naše zdravotní sestry a o větší děti profesionální pedagogové. Pro děti je v interiéru jeslí připraveno příjemné, klidné, bezpečné prostředí, které je vybaveno kombinací hraček a vzdělávacích pomůcek tak, aby se děti cítily jako doma a zároveň s naší pomocí rozvíjely své schopnosti a dovednosti. Jesle Bambíno Vinohrady sídlí v jedinečném prostředí prvorepublikové vily s vlastní zahradou v klidné části Vinohrad.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10-Vinohrady
Ulice: Šrobárova 14
Telefon: 702024934
E-mail: [email protected]

> Komentáře