Jesle a školka Bambíno - Dejvice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jesle a školka Bambíno - Dejvice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Mateřská školka Mateřská školka Bambíno má vlastní, jedinečný a hravý vzdělávací program, který je zaměřený na zdravý životní styl a jazyky-angličtinu nebo francouzštinu. Školka Bambíno je svým programem zaměřena na děti od 2,5 let až do školního věku. Mateřská školka Bambíno zaměstnává k péči o Vaše děti pouze profesionální pedagogy, rodilé mluvčí a další odborníky v oblastech dětské psychologie, logopedie apod. Pro děti jsme v interiéru školky připravili prostředí, ve kterém se mohou cítit bezpečně, a které podněcuje jejich přirozenou zvídavost. Jesle Jesle Bambíno jsme tvořili tak, abychom našim nejmenším vytvořili skutečný druhý domov. Jesle Bambíno jsou připraveny na péči o děti od 6 týdnů do 2,5 - 3 let. O nejmenší pečují naše zdravotní sestry a o větší děti profesionální pedagogové. Pro děti je v interiéru jeslí připraveno příjemné, klidné, bezpečné prostředí, které je vybaveno kombinací hraček a vzdělávacích pomůcek tak, aby se děti cítily jako doma a zároveň s naší pomocí rozvíjely své schopnosti a dovednosti.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: České družiny 1671/9
Telefon: 777 142 359
E-mail: [email protected]

> Komentáře