Akimova školička - první outdoorová mateřská škola | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Akimova školička - první outdoorová mateřská škola

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola - Akimova školička je první outdoorová školka v České republice a zároveň první soukromá mateřská škola ve Zvoli. Přijímá děti zpravidla ve věku od 3 do 6 ti (7)let. Kapacita školy je 20 dětí, o které se stará zkušený tým pedagogů a instruktorů. Rodinný charakter školy umožňuje osobní a individuální přístup ke každému dítěti. Od 1. září 2009 je Akimova školička zapsána do rejstříku škol MŠMT. Má svůj školní vzdělávací program: „ Chodíme si k tetě hrát“, který je vytvořen tak, aby umožňoval individuální přístup ke každému dítěti a výchovně vzdělávací proces probíhal tzv. integrovaným učením hrou (učení vlastním prožitkem při hře). Mateřská škola - Akimova školička nabízí dětem mnoho činností, jako jsou výtvarné, dramatické, pohybové, hudební a další, které naleznete v sekci nabízíme. Součástí výchovně vzdělávacího procesu jsou i kroužky lyžování, angličtina pro nejmenší, plavání, lezení na umělé stěně a v neposlední řadě akce pro společné trávení volného času s rodiči, což zahrnuje Halloween, rafting, lyžování v Alpách, vysokohorskou turistiku (VHT) a další, které naleznete v sekci akce.

> Otevírací doba

Po - Pá: 7:15 - 17:00 hodin

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zvole
Ulice: Hlavní 62
Telefon: 732 280 131
E-mail: [email protected]

> Komentáře