Speciální mateřská škola A&J | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Speciální mateřská škola A&J

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Speciální oddělení pro děti s různým typem a stupněm postižení Kuřátka Oddělení je určeno dětem s tělesným, smyslovým, kombinovaným či jiným postižením. Děti jsou přijímány na základě odborného doporučení školského, většinou i lékařského doporučení. Oddělení je bezbariérové a je vybaveno pro potřeby různě postižených dětí. Třídní vzdělávací plán vychází z fyziologických potřeb dětí, s přihlédnutím k věku a handicapu, směřuje k maximálnímu rozvoji osobnosti předškolního dítěte. Každé dítě má vypracovaný svůj vlastní Individuální speciálně pedagogický plán. Spolupracujeme s příslušnými SPC a jinými odborníky. Sluníčka Do tohoto oddělení jsou děti přijímány na základě doporučení odborného očního lékaře. Klasický předškolní vzdělávací program je doplněn speciálním terapeutickým programem. S dětmi každodenně pracuje ortoptická sestra ve speciálně vybavené pracovně, jež se nalézá v prostorách mateřské školy, kde převážně probíhá speciální cvičení k nápravě očních vad. Pravidelná pleoptická cvičení v kmenové třídě jsou zařazována formou her průběžně během celého dne. Třídní výchovně vzdělávací program je pestrý a zábavný, vychází z fyziologických potřeb směřuje k maximálnímu rozvoji osobnosti předškolního dítěte. Každé dítě má vypracován vlastní individuální speciálně pedagogický plán.

> Otevírací doba

Kuřátka provozní doba oddělení je od 6:30 – 15:30 hod.
Sluníčka provozní doba oddělení je od 6.30 do 16.30hod.

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Přerov
Ulice: U Bečvy 2
Telefon: 581 201 804
E-mail: [email protected]

> Komentáře