Jesle a školka Mrňousek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jesle a školka Mrňousek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Hledáte-li jesle či mateřskou školku v lokalitě Ostrava – Poruba či Ostrava - Třebovice, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že rozvoj dětí je náš životní styl Jesle Ostrava Mrňousek nabízí celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředíse spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách do 5 dětí u nás zajišťuje kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním. Mrňouskova mateřská škola Ostrava nabízí: komfort malých tříd (dvě třídy po 12 dětech vedené zkušenými pedagogy, dva učitelé na třídu) akreditované zařízení zapsané v rejstříku MŠMT prorodinné zaměření, individuální přístup, rozvoj talentů dětí možnost současné návštěvy jeslí a školky sourozenci s věkovým rozdílem pestrý program pro děti i rodinné příslušníky jedinečné doplňkové služby: vlastní dětské wellness centrum, antismogové balíčky (inhalace, míčkování, svoz dětí a další zájmové kroužky - flétnička, vaření, sportovní hry, angličtina ... moderní vybavení - využití tabletů při logopedické prevenci ... individuální a profesionální přístup za dostupnou cenu nadšení a radost z práce s dětmi

> Otevírací doba

otevřeno denně 6,15 - 17,00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava - Třebovice
Ulice: Na Valech 5522/36
Telefon: 732 800 975
E-mail: [email protected]

> Komentáře