Hříbeček - Montessori školka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hříbeček - Montessori školka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Houbovitě s.r.o. pro Vás otevřelo Montessori školku Hříbeček v rodinném domku na rohu ulice Hříbkové a Žampiónové v blízkosti přírodní památky Pitkovická stráň. Zaměřujeme se především na předškolní vzdělávání a výchovu dětí od 18 měsíců do 7 let. Vašim hříbečkům poskytujeme individuální, rodinný a přátelský přístup a péči od 7 do 18 hodin kromě sobot, nedělí a svátků. U dětí rozvíjíme oblast rozumovou, výtvarnou, hudební, pohybovou. Poznávání probíhá na základě smyslových zkušeností. Činnosti jsou motivovány tím, co se v aktuálním čase děje v přírodě, např. při pozorování přírody, péči o květiny, při péči o vlastní osobu a své tělo. U dětí rozvíjíme jazykové nadání. Dvakrát týdně probíhají dopolední aktivity v angličtině. Využíváme schopností dětí přijmout cizí jazyk nenásilnou formou, kdy ještě není potřeba se učit slovíčka, ale jen naslouchat a přijímat cizí jazyk stejně efektivně jako mateřský. U dětí rozvíjíme zájmy a talent. Součástí odpoledního programu školky je možnost volby kroužků (výtvarný, pohybový, hra na flétnu a vaření) U dětí dále rozvíjíme sebeobslužné dovednosti a sociální vztahy (potřeba sociálního kontaktu, prosba, poděkování, zdravení, naslouchání, prostírání stolu, mytí rukou)

> Otevírací doba

po - pá 7 - 18 hod

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10-Pitkovice
Ulice: Žampiónová 45
Telefon: 732 185 851
E-mail: [email protected]

> Komentáře