Mateřská školka Montessori dům | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská školka Montessori dům

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme jednotřídní soukromá mateřská škola s kapacitou cca 15 dětí. I když sídlíme v přístavbě bytového domu v centru krajského města, nejsme rušeni žádným hlukem z domu, ani z ulice. Budova je patrová, v přízemí se nachází prostorná herna, sociální zařízení včetně sprchového koutu, kuchyňka, technická místnost a třída, ze které vycházíme do šatny nebo rovnou na nevelký vydlážděný dvorek - s pískovištěm, se stolky na činnosti i práce se dřevem. V patře je místnost, která nám slouží jako tělocvična (je vybavena ribstolemi, hrazdou, žíněnkami...) a po obědě k odpolednímu odpočinku. Dětem zajišťujeme pestrý denní program v režimu Montessori vzdělávání, mateřská škola je bohatě vybavena speciálními Montessori didaktickými pomůckami i doplňkovými hračkami a pomůckami. Zajišťujeme odbornou individuální logopedickou péči, anglický jazyk hravě a zábavně, individuální grafomotorickou péči. Přijímáme děti celoročně ve věku od 3 do 6 let, výjimečně i děti dvouleté.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Chelčického 16
Telefon: 720449230
E-mail: [email protected]

> Komentáře