Miniškolka Skřítek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Miniškolka Skřítek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme soukromá miniškolka rodinného typu pro děti od 12 měsíců, s kapacitou max. 12 dětí v každém oddělení. Nacházíme se v brněnské části Žabovřesky na ulici Královopolská v nově zrekonstruovaných prostorách rodinného domu č. 10. Miniškolka je přizpůsobena životu a potřebám Vašich dětí a splňuje všechny hygienické předpisy. Naše miniškolka Vám svou polohou nabízí výhodu snadné dopravní dostupnosti ze všech městských částí Brna i blízkého okolí. Ke hře dětí venku využíváme přilehlou oplocenou zahradu, která byla vytvořena speciálně pro potřeby dětí. Ve vztahu na prostory, vybavenost a personální obsazení splňujeme veškeré zákonné požadavky na provoz zařízení tohoto typu. Naší zásadou je přistupovat k dětem individuálně. Děti naučíme hygienickým návykům, oblékání, pomůžeme jim adaptovat se v kolektivu, nejmenší děti odvykáme nosit plenky. K rozvoji všestrannosti dítěte každodenně provozujeme zájmové kroužky: Hry s písničkami, Anglický jazyk pro nejmenší, Tvořivá dílnička a Cvičíme pro zdraví. Naším cílem je vytvoření příjemného rodinného prostředí, kde budou vyrůstat zdravé a sebevědomé děti. Podpoříme jejich všestranný vývoj ve spolupráci s Vámi rodiči.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno - Žabovřesky
Ulice: Královopolská 10
Telefon: 774443077
E-mail: [email protected]

> Komentáře