Miniškolka Lumpík | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Miniškolka Lumpík

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Lumpík je takovým dětským klubem. Je mezičlánkem mezi mateřskou náručí a nástupem do většího kolektivu v mateřské škole. Lumpík je pro maminky, které upřednostňují profesionální hlídání, ale domácího typu, v rodinném prostředí, s malým počtem dětí a maximálním individuálním přístupem. Lumpík je v provozu celý rok (i o prázdninách) ve všední dny (pondělí až pátek) od 7:00 do 18:00 hodin - dle sjednaných časů docházky dětí. Výhody hlídání u Lumpíka Porozumění, citlivý přístup, maximální vstřícnost a respektování individuálních požadavků rodičů. Kvalifikovaná pečovatelka - učitelka MŠ s více než 30ti letou pedagogickou praxí. Podnětné domácí prostředí, ve kterém se i malé děťátko cítí bezpečně a jeho socializace probíhá postupně a nenásilně. Malý kolektiv s nízkou nemocností oproti zařízením s větším počtem dětí. Malý počet 4 - 5 dětí umožňuje maximální individuální přístup ke každému dítěti během všech jeho činností. Na přijaté děti nejsou kladeny žádné požadavky. Záměrem klubu je podněcovat děti k samostatné tvořivosti a kreativitě. Pobyt v klubu smysluplně obohacuje denní program dítěte, nabízí dětem širokou škálu podnětů, rozvíjí smyslové dovednosti, slovní zásobu, utváří vztahy dětí k ostatním dětem. V prvních dnech a měsícech se zaměřujeme na adaptaci, samostatnost , sebeobsluhu, pravidla chování, rozvoj spolupráce a kamarádství. Různé varianty docházky za velice příznivé ceny.

> Otevírací doba

pondělí až pátek od 7:00 do 18:00 hodin

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Mikuláškovo nám.15
Telefon: 724 729 063
E-mail: [email protected]

> Komentáře