Matýskova školička - školka, jesle, hlídání | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Matýskova školička - školka, jesle, hlídání

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

hlídáme dětičky již od 1 roku otevírací doba školičky je od 6,30hod. do 17,00hod. v týdnu hlídání dětí dle hodinové sazby od pondělí do neděle od 9,00hod. do 20,00hod., přes noc od 20,00hod. do 8,00hod. umožňujeme různé druhy docházek příjem dětiček v průběhu celého roku otevřeno celoročně včetně letních prázdnin s dětičkami navštěvujeme nedaleký park Ohrádka + máme vlastní hřiště ihned u školičky snadná přístupnost MHD i autem sídlíme na krásném a klidném místě uprostřed přírody, což nám umožňuje pravidelné procházky na čistém vzduchu v bezpečné lokalitě bez provozu aut školka nabízí útulné rodinné prostředí, kde se dětičky cítí jako doma nabízíme bohatý didaktický program, který probíhá zábavnou formou, poznávání přírody a rozvíjení vztahu ke zvířatům a rostlinám, rozmanité pohybové aktivity formou her, rozvoj hudebních dovedností, rukodělná tvořivost, základní osobnostní rozvoj a zvládání hygienických návyků a samostatnosti, program starších dětí probíhá v souladu s konceptem pro předškolní vzdělávání dětí děti učíme poznávat čas, roční období a tradice děti tvoří malý ucelený kolektiv široký výběr hraček a didaktických pomůcek nabízí dětem dostatek možností pro jejich osobní rozvoj formou hry a zábavy, takže děti se do školky těší a vy brzy vidíte jejich pokroky cílem naší školičky je všestranné vzdělávání a harmonický rozvoj osobnosti dítěte rozvíjíme dětičky po stránce sociální, psychické a fyzické dle svých individuálních schopností a možností zajišťujeme zdravý rozvoj a prospívání každého dítěte, jeho učení, socializace i společenské kultivace využíváme různých forem a metod vzdělávání již od malička učíme děti anglicky s dětičkami trávíme hodně času na čerstvém vzduchu, podporujeme je v malování, zpívání, tancování, čtení si, povídání si, naslouchání jeden druhému a respektování se dále se učíme novým dovednostem, mít rád přírodu a třídit odpad, jíst zdravě a dodržovat pitný režim, udržovat pořádek a hygienu, zdravit a děkovat

> Otevírací doba

v týdnu 6,30 - 17 hod

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice VII
Ulice: Školská 228
Telefon: 774004544
E-mail: [email protected]

> Komentáře