Soukromá mateřská škola Marina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soukromá mateřská škola Marina

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Co nabízí naše sportovně jazyková školka Docházku v rodinném prostředí heterogenního kolektivu, který je rozdělen do dvou výukových skupin po 14 dětech, jsme taková větší rodina. Docházku dětí již od 2 let věku do 7 let, rodičům tak umožňujeme dřívější nástup do zaměstnání. Klademe důraz na příjemné, usměvavé a podnětné prostředí. Školka se nachází ve vilové čtvrti Králův Dvůr – Levín, na jihozápadním a klidném kopečku s překrásným výhledem do krajiny, v těsné blízkosti je město Beroun (viz Kontakty). Odbornou péči kvalifikovaných pedagogů a asistentů pedagoga. Školku akreditovanou MŠMT (viz Profil mateřské školy). Spolupráci s psychologem a logopedem. Vlastní zahradu o rozloze cca 3000 m2 s dětským hřištěm. Plně klimatizované prostory školky. Možnost nadstandardních aktivit – plavání ve vlastním bazénu, saunování ve vlastní sauně, výuka anglického jazyka, hudební výchova, Montessori metodu k rozvoji smyslů. Tvoření z keramické hlíny (výrobky vypalované v naší peci) – vhodná metoda používaná v arteterapii. „Umění je nejčistším výrazem pro demonstraci nevědomí každého z nás. Jedná se o svobodu projevu, kde citlivost a tvořivost jsou život.“ (C. G. Jung) Hračky a vybavení pořizujeme od firem, které dodržují nejpřísnější normy na bezpečnosti a kvality. Přednostní umístění dětí ze školky ve výukových kurzech plavání.

> Otevírací doba

Provozní doba denně od 7.30 hodin do 18.00 hodin

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Králův Dvůr
Ulice: Na Výsluní 291
Telefon: 730822974
E-mail: [email protected]

> Komentáře