Svíčkárna Rodas Písek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svíčkárna Rodas Písek

Foto: ALENA DUBSKÁ

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Příjemně strávené chvíle volna s rodinou. Přijďte se podívat do Svíčkárny, mýdlárny a výrobny kosmetiky Rodas v Písku ve Sladovně /4. patro/. Můžete si zde vlastnoručně ozdobit svíčky, vykrojit a odlévat glycerinová mýdla, nasypat koupelové soli či odlévat voskové pastelky dle svých představ a fantazie. Svíčky si namočíte do barevných politur, které souží k tomu, aby svíčka dobře hořela, a zároveň na ní tvoří parádu. Na závěr si svíčku dozdobíte Starwaxem, což je speciální hmota na zdobení svíček s 3D efektem. V dílně je k dispozici kromě zdobení svíček také výroba voskových pastelek. Ty jsou vyrobeny ze včelího vosku, potravinářských barev a olivového oleje, tudíž jsou netoxické a vhodné i pro malé děti. Dále si můžete vyzkoušet vrstvení koupelových solí dovezených z Itálie. Sezónně se můžete těšit také na výrobu voskových ozdob s Velikonočním či Vánočním motivem. Součástí výrobních dílen je také podniková prodejna, kde si nakoupíte za podnikové ceny svíčky, parfémy, kosmetiku, ekologické prací prášky a mnoho dalšího. V průběhu návštěvy můžete posedět u kávy, limonády a zákusku. Dozvíte se zajímavosti z poutavého videa o výrobě a zdobení svíček. VSTUPNÉ JE ZDARMA - vstup přes recepci Sladovny do 4. patra. Zákazník si platí pouze to, co si bude chtít vyrobit ve výrobní dílně nebo koupit v podnikové prodejně.

> Otevírací doba

středa a pátek 14:00 – 17:00 hod.
sobota a neděle 10:00 – 17:00 hod.
Pro školy, školky, kluby a skupiny na základě telefonické domluvy je možná každý den od 9:00 hodin.

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Písek
Ulice: Velké náměstí 113 - Sladovna, 4. patro
Telefon: 730 60 70 30
E-mail: [email protected]

> Komentáře