Hamleys nejen hračkářství | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hamleys nejen hračkářství

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.1  (21x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Hamleys zábava začíná každý den! Užij si pořádnou jízdu třeba na kolotoči, na okruhu se závodním autem nebo na obří skluzavce! Od února navíc otevíráme další patro zábavy! V něm najdeš hlavně krásné ZRCADLOVÉ BLULIŠTĚ a DOSUD NEVÍDANÉ NEJVĚTŠÍ PUZZLE NA SVĚTĚ!!!! Zasměj se s mluvícím stromem nebo si zajeď okruh se závodním autem, odstartuj raketu a pošli ji do vesmíru a pak sjeď z horního patra dolů po obří skluzavce. Spousta atrakcí a živé ukázky hraček jsou tu pro tebe. Přijď si k nám hrát a něco se naučit. V Hamleys hračky ožívají a je s nimi zábava. Zapoj se do hry spolu s naším zábavním týmem nebo vytvoř něco pro radost v některé z tvůrčích dílen. Co je pro které dítě ta pravá hračka, která ho bude bavit a rozvíjet? Zkušený tým v Hamleys skvěle poradí. Návštěva Hamleys je potěšením plným spousty výjimečných zážitků. Čeká tě atmosféra přetékající zábavou a lidé, kteří tě rozesmějí. HRAČKY HAMLEYS Které nedáš z ruky. Budeš je milovat. Jako my. Tolik, že se s nimi podělíš i v noci o polštář. Hračky, se kterými strávíš dětství plné radosti a smíchu. Hračky vyrábíme už víc než 250 let. Pokud je způsob, jak zajistit, aby s nimi byla ještě větší zábava, tak to uděláme. Vyrábíme hračky proto, aby děti bavily. Hračky jsou radost. A radost je pro život důležitá.

> Otevírací doba

denně 10:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Na Příkopě 14

> Komentáře