Čarostrom - pohádková kavárna / letní terasa / zahrada | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Čarostrom - pohádková kavárna / letní terasa / zahrada

Foto: Pavla Berto

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Čarostrom je kavárna - pohádková, rodinná a hlavně pohodová. Nabízíme příjemné posezení pro rodiče a hernu plnou nekončící zábavy pro děti. V útulném interiéru pod korunou čarovného stromu se děti ponoří do pohádkového světa, kde si budou moci nerušeně hrát, zatímco vy se můžete pohodlně usadit a vychutnat si naše speciality. Své děti máte neustále na dohled a můžete se volně zapojit do jejich hry. Nabízíme čerstvě praženou kávu, krémovou horkou čokoládu a výběrové čaje. Ochutnáte naše domácí zákusky, koktejly a limonády. Myslíme také na malé i velké hosty s bezlepkovou dietou. Nechybí nabídka vína a lahvového piva. Pořádáme pravidelné hudební, jazykové, pohybové a tvořivé kroužky. Těšit se můžete také na loutková představení a celou řadu dětských akcí s programem. V jarních a letních měsících je pro Vás připraveno posezení na terase a velké zahradě plné zeleně. Celá zahrada je oplocená, tudíž hosté mohou bez obav relaxovat a nechat děti vyběhat a pohrát si. Děti se mohou těšit na trampolínu, pískoviště, houpačku, prolézačku se skluzavkou, odrážedla, fotbalové branky atd.

> Otevírací doba

všední dny 9:00 - 18:30
sobota - zavřeno
neděle 14:00 - 18:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chrudim
Ulice: Na Rozhledně 766
Telefon: 739022707
E-mail: [email protected]

> Komentáře