Hlídání Václavka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání Václavka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Hlídání Václavka je rodinné hlídání pro děti od malička do předškolního věku ve školkovém režimu. Provoz je od 7.30 do 16.00hodin. Cena je od hodinové sazby 120Kč/hodinu při nárazovém hodinovém hlídání přes jednotlivé levnější půldny či dny po 57Kč/hodinu při předplacené celoměsíční dopolední docházce až po 50Kč/hodinu při předplacené celoměsíční celodenní docházce. Zajišťujeme obědy dle hygienických směrnic pro předškolní děti od renomované společnosti zabývající se dětskou gastronomií. Samozřejmostí je dodržování hygienických návyků a pitného režimu. Svačiny od rodičů. Hlavním cílem je začlenit malé děti do kolektivu dalších dětí, zvykání si na samostatnost, socializace. Malý kolektiv dětí a takřka individuální přístup hlídacích tet je na toto ideální. Hlídání je v nově rekonstruované rodinné vile, ve světlém a slunečném prvním patře se samostatným schodištěm a vchodem, ve staré zástavbě Roztok obklopené zahradami se vzrostlou zelení. K dispozici je šatna, velká herna spojená s jídelnou, menší herna a oddělená ložnice. K využití je zahrada s malým hřišťátkem - houpačka, pískoviště, klouzačka, pérák a spousty hraček pro venkovní použití - odrážedla, kočárky, míče.. V letních dnech užíváme interiérový bazén na zahradě, bazének pro menší děti a stříkací kytku pro legraci:) Na procházky i na zahradě nás doprovází mladá yorkšířice, kterou děti milují. O děti se starají denně dvě tety. Hrajeme hry, zpíváme, čteme, denně si děti něco vyrobí. Učíme se v rámci 14denních projektů, nechybějí oblíbené barevné týdny. Zpíváme s kytarovým doprovodem, děti doprovázejí na škálu Orfeových nástrojů.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Roztoky
Ulice: Václavská 784
Telefon: 607863259
E-mail: [email protected]

> Komentáře