Školka Dětský ráj - Prostějov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Školka Dětský ráj - Prostějov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Školka Dětský ráj Jsme nová soukromá školka Dětský ráj, kladoucí důraz na individuální přístup a potřeby každého dítěte, prostě ráj... Naše dětské centrum zajišťuje plnohodnotné předškolní vzdělávání pro děti ve věku od 2 do 6 let. Naším cílem jsou nadšené děti, které aktivně prožijí den ve školce a spokojení rodiče, kteří mohou vykonávat své pracovní povinnosti s pocitem, že o jejich děti je velmi dobře postaráno. K potřebám každé rodiny přistupujeme individuálně. Kolektiv je tvořen pracovnicemi s pedagogickým vzděláním a víceletou praxí v oboru. Kapacita školky je cca 12 dětí. Rodičům nabízíme strategické umístění ve středu Prostějova, dobře dostupné i z okrajových částí města jak osobními vozidly, tak i MHD. Co Vám a Vašim dětem nabízíme: Vzdělávání podle metod Rámcového vzdělávacího programu Promyšlený režim dne Možnost stravování Pitný režim Návštěvy solné jeskyně Keramika Výuka angličtiny Logopedickou péči Divadelní představení Volné aktivity na vlastní zahradě Cvičení pro zdraví dětí

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Prostějov
Ulice: Husovo nám. 13
Telefon: 728213370
E-mail: [email protected]

> Komentáře