Dětský klub Pohádka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klub Pohádka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Dětský klub Pohádka Již třetím rokem Vám nabízí pravidelné měsíční i jednorázové denní hlídání Vašich dětí formou rodinné mini školičky. Klub je soukromým zařízením, které vzniklo na základě živnostenského oprávnění, není zařazeno do sítě zařízení MŠMT a nevzniká mu nárok na státní dotace a jiné příspěvky. Nechceme jít marketingovou cestou zařízeních podobného typu, které se vzájemně předhánějí v rozsáhlé nabídce různých činností, kroužků a akcí. Rozhodně Vás nebudeme zahlcovat neustálými aktualizacemi web stránek s podrobným výčtem každodenních činností, akcí, zpráv ze školky, pseudoodbornými výrazy, podbízivými rozbory výchovných postupů atd, které bohužel bývají ve většině případů jen a pouze lákavým marketingovým tahem, který ve skutečnosti nemá žádnou vypovídající hodnotu. Volíme proto raději osobní, individuální přístup a veškeré informace Vám vždy rádi a ochotně sdělíme osobně, a proto Vás srdečně zveme : P Ř I J Ď T E S E K N Á M P O D Í V A T do Pohádky…… Naši miniškoličku jsme vybudovali v roce 2013 v prostředí atypické vily “ Hvězda „, která je situována uprostřed přírody na krásném, rozlehlém, částečně zalesněném, pohádkovém pozemku v ulici Nad Vinicemi 1549 v Roztokách, nedaleko Tyršova náměstí.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Roztoky
Ulice: Nad Vinicemi 1549
Telefon: 777977243
E-mail: [email protected]

> Komentáře