Dětské a mateřské centrum Cvrček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské a mateřské centrum Cvrček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřské a dětské centrum Volná herna pro děti Příjemné posezení s občerstvením Přebalovací koutek Prodej a pronájem věcí pro děti, matky a těhotné Na Slovanech, Jablonského 11 Cvrčkova školička Jsme alternativou pro rodiče, kteří neumístili své dítě do státní mateřské školky v Plzni a okolí. Náš klub je pro Vás otevřen denně od 7:30 do 16:30 se spoustou aktivit každý den v Plzni na Slovanech. Naše hlavní výhody a specifika Malá skupina dětí – max. 8 dětí ve skupině Individuální přístup a dostatek času na každé dítě Pedagogický, fyzioterapeutický a kvalifikovaný personál Veškerý personál má praxi práce s dětmi předškolního a školního věku Chytré hraní – prvky z Montessori pedagogiky – Montessori hrátky Rozvoj jemné a hrubé motoriky, rozvoj matematických dovedností, logiky, jazykových schopností atd. Prvky z montessori pedagogiky zařazujeme během celého dne. Anglický jazyk Cvičení pod vedením zkušené fyzioterapeutky nebo lektorky Pravidelné ranní rozcvičky a kolektivní hry v naší tělocvičně – 3x v týdnu Dopolední kroužky Dopolední pravidelné aktivity – 9:30 – 10:00 Vlastní tělocvična Velká zahrada do vnitrobloku Rozvoj hudebních, tanečních a výtvarných dovedností Pravidelné akce pro děti Dopolední a odpolední bloky Program je koncipován na dopolední a odpolední bloky s různými tématy dle našeho základního programu Provoz ve všední dny – 7:30 – 16:30 hod

> Otevírací doba

Otevírací doba

9:00 – 11:00
13:00 – 16:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň 2
Ulice: Jablonského 11
Telefon: 777893134
E-mail: [email protected]

> Komentáře