ABC academy - anglická školka Roztoky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ABC academy - anglická školka Roztoky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

V anglické jazykové školce ABC Academy tvoří pedagogové a lektoři spolu s dětmi jednu velkou rodinu. Děti tak maximálně využijí svou jedinečnou schopnost naučit se další jazyk stejně přirozeně jako ten mateřský. Všichni naši lektoři pocházejí z anglicky mluvících zemí – USA, Velké Británie, Irska, Kanady, Austrálie – a mají kvalitní zkušenosti s výukou dětí. Naší největší chloubou jsou divadelní představení pro rodiče, která pořádáme na konci každého semestru. Děti v oblíbené pohádce jako je Sněhurka a sedm trpaslíků, Gruffalinka nebo Petr Pan předvedou svou zdokonalující se angličtinu a ještě se naučí zvládat ostych při veřejných vystoupeních. Při nacvičování a studování rolí si vždy užijeme spoustu legrace – s úsměvem jde přece všechno líp! Seznamování dětí s dalším jazykem již v jeho raném věku se nám natolik osvědčilo, že nabízíme tzv. Španělská odpoledne s rodilým mluvčím z Mexika. Po absolvování nepovinných Španělských odpolední byli někteří z našich žáčků schopni domluvit se natolik, že se dokonce zúčastnili mezinárodního kempu ve Španělsku. Připravíme děti na školu Předškoláčky připravíme na vstup do základní školy. V pravidelných lekcích předškolní výchovy se s našimi pedagogy věnují např. matematické představivosti, rozvoji slovní zásoby a logického myšlení. Naši žáčci jsou přijímáni na nejprestižnější soukromé, ale i státní základní školy (Nový PORG, Prague British School, Riverside School). Jsou chváleni za vysokou úroveň angličtiny, všeobecný přehled a zdravě sebevědomý projev. Jsme na ně právem pyšni!

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Roztoky
Ulice: V úvoze 1730
Telefon: 604111566
E-mail: [email protected]

> Komentáře