Lesní mateřská školka Sýkorka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní mateřská školka Sýkorka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

KAŽDÝ DEN V PŘÍRODĚ Sýkorka je nejdéle působící lesní mateřská školka v Brně. Již od března 2011 funguje jako komunitní a neziskový projekt. Poskytuje výchovnou a vzdělávací péči dětem ve věku 3 až 7 let. Většina aktivit se odehrává venku, za každého počasí. CO NABÍZÍME celoroční vzdělávací a výchovnou péči dětem od 3 do 7 let, zaměřenou na harmonický tělesný a duševní rozvoj pobytem v přírodě jednu třídu pro 16 dětí, od pondělí do pátku, od 8:00 do 16:30 hodin (včetně oběda) pestrý a vyvážený program ve velké zahradě a v přilehlém lese, se zázemím vytápěné zděné chaty, maringotky a zastřešené verandy podněty pro všestranný rozvoj (hudební, výtvarná, dramatická činnost, enviromentální výchova, předškolní příprava, výlety za poznáním) výuku inspirovanou waldorfskou pedagogikou, kterou zajišťují 4 zkušení pedagogové, uplatňující metodu Respektovat a být respektován výbornou dostupnost – časté spojení MHD, zastávka MHD i parkovací místa v blízkosti školky oběd a odpolední svačina dle zásad zdravé výživy

> Otevírací doba

pondělí - pátek 8 - 16:30 hod

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Ulice: Mokrá Hora 77
Telefon: 734 440 605
E-mail: [email protected]

> Komentáře