Lesní klub Jurta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní klub Jurta

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

CHCEME SPOKOJENÉ, ZDRAVÉ A SAMOSTATNÉ DĚTI, PROTO JSME ZALOŽILI LESNÍ KLUB JURTA. Lesní klub Jurta je předškolní vzdělávací zařízení. Děti jsou většinu dne v přírodě, která nabízí nekonečně mnoho podnětů a kde získávají pevné zdraví. Učí se hrou a smyslovými zážitky, a to přináší dlouhodobě stabilní základ jejich vývoje. Zároveň nabývají běžně požadované znalosti dle zpracovaného vzdělávacího plánu a provází je kvalifikovaný pedagog a asistent. Rodiče jsou partneři, se kterými společně zlepšujeme podmínky pro přirozený rozvoj našich dětí. Lesní klub Jurta je pro rodiny, které hledají zdravé alternativy. Lesní klub Jurta se nachází v klidném prostředí na okraji Nebočad, ve stráni s výhledem na Labe. Bezprostřední okolí domečku, ve kterém má Klub zázemí, tvoří zahrada s přírodním hřištěm, dále výběh s oslíky, sad, louka a les.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín 33 - Nebočady
Ulice: Vítězství 29
Telefon: 725 182 397
E-mail: [email protected]

> Komentáře