Lesní mateřská školka Na dvorečku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní mateřská školka Na dvorečku

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Principy naší práce Školka Na dvorečku je založena na modelu lesní mateřské školky s cílem umožnit dětem vyrůstat ve zdravém a motivujícím prostředí s neustálými podněty pro jejich zdravý rozvoj. Výchovně vzdělávací činnost je naplňována formou integrovaných bloků v rozsahu 4 – 6 týdnů rozpracovaných do jednotlivých tématických celků, které odpovídají celoročnímu projektu zaměřenému na proměny přírody v rámci opakujícího se koloběhu ročních období s důrazem na tradiční svátky i chod farmy. Nedílnou součástí práce s dětmi je tedy projektové vyučování, jehož samozřejmostí je vzájemná spolupráce dětí, kterou podporuje věkově heterogenní skupina. Co ještě nabízíme? Součástí výchovně vzdělávacího procesu jsou nejen aktivity v přírodě, ale i návštěvy divadel, galerií, muzeí či hnutí a organizací, které pro nás připravují další vzdělávací programy. Nabízíme možnost jízdy na ponících, vzdělávací programy na farmě s enviromentální tématikou (především pro MŠ), volnočasové aktivity pro děti i rodiče nebo příměstské tábory.

> Otevírací doba

Provozní doba: každý všední den od 7,30 do 15,00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Řevnice
Ulice: Lety Pod lesem
Telefon: 777258450
E-mail: [email protected]

> Komentáře