Lesní rodinná školka Devětsil | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní rodinná školka Devětsil

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Lesní rodinná školka Devětsil zajišťuje vzdělání a výchovu dětí od 3 do 7 let zaměřenou na harmonický, duševní a tělesný rozvoj předškoláka. Přívlastkem "lesní" se hlásí ke zkušenostem českých i zahraničních lesních mateřských škol. Spojení "rodinná školka" vystihuje dobrovolnou účast rodičů při zapojení do jejího života. Školka nabízí celodenní provoz skupině 16 dětí vždy v doprovodu 2 pedagogů. Ideovým zdrojem pro vzdělávací a výchovný program je Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole, koncept Respektovat a být respektován, waldorfská a lesní pedagogika. Cílem je zajistit dětem během pobytu ve školce spokojené dětství a umožnit jim - díky celoročnímu kontaktu s přírodou a vedení aktivního komunitního života - prožitek světa v souvislostech, který je podpoří na cestě zdravého respektu k sobě i ostatním. Ve školce se snažíme naplňovat principy udržitelného rozvoje. Při školce jsou organizovány akce otevřené pro širokou veřejnost, příměstské tábory, volnočasové aktivity a skupina nejmladších dětí. Na školku navazuje Základní škola Devětsil www.skoladevetsil.cz/, kterou založili rodiče dětí. Více zde: http://www.devetsil.eu/

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kamenice
Ulice: Hadovitá 1506
Telefon: 605873734
E-mail: [email protected]

> Komentáře