Dětský lesní klub Šiška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský lesní klub Šiška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Lesní školka Šiška v Brně-Kohoutovicích Chodíte rádi do přírody a chcete aby vaše dítě trávilo většinu času venku? Přejete si aby se vaše dítě rozvíjelo komplexně, přirozeně a učilo se samostatnosti? Máme pro Vás řešení. Šiška je lesní školka pro předškolní děti od 3 do 7 let. Základním principem je pobyt venku za každého počasí, respektující partnerský přístup k dětem a aktivní spolupráce s rodiči. Pedagogové připravují program, který přirozeně navazuje na roční období a místo, které se pro daný den stává učebnou pod širým nebem. Pedagogové v roli průvodců pomáhají dětem pochopit zákonitosti přírody, která nabízí každým dnem nevyčerpatelné množství podnětů pro různorodou činnost. Bezprostřední zkušeností se děti učí vzájemné spolupráci a nabývají potřebných znalostí a dovedností. Lesní aktivity přirozeně podporují rozumový a tělesný rozvoj, mravní, citový a sociální vývoj, rozvoj estetického, pracovního a ekologického cítění. Lesní školka Šiška je členem Asociace lesních mateřských škol (ALMŠ).

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno-Kohoutovice
Ulice: Libušino údolí
Telefon: 728272470
E-mail: [email protected]

> Komentáře