Dětský klubík Mája | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klubík Mája

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Dětský klubík MáJA je inspirován myšlenkou lesních mateřských škol. NAŠÍM PŘÁNÍM JE MÍT ZDRAVÉ, SPOKOJENÉ A SAMOSTATNÉ DĚTI, PROTO VOLÍME LESNÍ MATEŘSKOU ŠKOLKU. Dětský klubík MáJA je předškolní vzdělávací zařízení, které se inspiruje myšlenkou "lesních mateřských škol". Děti jsou většinu dne v přírodě, která nabízí nekonečně mnoho podnětů. V lese, na pasece, na louce, u rybníka, u potůčku i na poli. Dnes je zvykem vozit děti autem na kroužky, které probíhají v uzavřených budovách. Mnohdy je pobyt venku vnímán jako něco nebezpečného či nepohodlného. Tím dochází k stále většímu odcizení od zcela přirozeného prostředí, kterým příroda vždycky pro děti byla a bude. Zdolávání nerovného terénu pomáhá v rozvoji obratnosti a koordinace, nabízí dítěti objevit zcela přirozeným způsobem hranice svých sil. Pobyt v takovém prostředí podporuje zdravé budování sebedůvěry a důvěry ve své schopnosti. Pravidelný a dlouhodobý pobyt na čerstvém vzduchu navíc příznivě působí na imunitní systém. Děti prožívají rytmus změn ročních období a přírodních jevů. Učí se hrou a smyslovými zážitky v souladu se svými aktuálními potřebami. Zároveň nabývají potřebné znalosti pro plynulý nástup do školy dle zpracovaného vzdělávacího plánu, který se řídí požadavky rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Průvodci na cestách za dobrodružstvím jsou dětem dva dospělí (pedagogický dozor), případně dobrovolník/dobrovolníci, kteří uplatňují zásady "respektovat a být respektován".

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Chrášťany
Ulice: Chrášťany 186
Telefon: 731249700
E-mail: [email protected]

> Komentáře