Dětský klub Cesta Malého stromu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klub Cesta Malého stromu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Dětský klub Cesta Malého stromu V září 2011 zahájil spolek Cesta Malého stromu v areálu Akademie Libchavy provoz celodenního Dětského klubu založeného na myšlence lesních mateřských škol. Program a aktivity s dětmi (2-7let) se odehrává venku v přírodě „bez zdí a plotů“. Co nabízíme: -celoroční vzdělávací a výchovnou péči dětem od 2 do 7 let zaměřenou na zdravý tělesný i duševní rozvoj pobytem v přírodě s všestranným zaměřením; -heterogenní skupinu v maximálním počtu 15ti dětí; -celodenní provoz včetně stravování a odpoledního odpočinku; -pestrý a vyvážený program probíhající na pozemku s krásnou velkou zahradou se vrostlými stromy a spoustou zákoutí pro „tajné hry“, v těsné blízkosti louky, potoka, rybníka a s možností procházky do lesa; -pedagogický přístup „srdcem“ a uplatňování metody „Respektovat a být respektován“; -otevřenou komunikaci a úzkou spolupráci pedagogů a rodičů; -možnost pro rodiče a prarodiče účastnit se našeho programu; -přítomnost mužského elementu v péči o dítě – muž jako asistent pedagoga.

> Otevírací doba

Klub je v provozu od pondělí do čtvrtka, 8,00 - 16,00.

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Libchavy
Ulice: Horní Libchavy 127
Telefon: 732 489 046
E-mail: [email protected]

> Komentáře