Lesní škola a školka Bezinka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní škola a školka Bezinka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Lesní klub Bezinka je projekt spolku Otevřený rodič o.s., jehož součástmi je nyní lesní mateřská školka a lesní škola se společnými základy: zázemí v obci Palkovice, okr. Frýdek-Místek většina programu probíhá „venku za každého počasí“ v bezprostřední blízkosti lesa a přehrady, permakulturní zahrady a jurty pedagogická koncepce čerpá z alternativních systémů vzdělávání (respektující přístup, zážitková a intuitivní pedagogika, projektová výchova) se zaměřením na individualitu dítěte, jeho soulad s přírodou a rodinou úžasní a nadšení pedagogové K tomu podporujeme a rozvíjíme naši komunitu pořádáním hudebních a divadelních představení, přednášek souvísející s osobním a udržitelným rozvojem, rukodělných seminářů, pořádáme odpolední kroužky pro děti i dospělé, atd. Do klubu přijímáme děti od 3 let a školáky máme momentálně 1.-3. tř.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Palkovice
Ulice: Osada 886
E-mail: [email protected]

> Komentáře