KinderGarten - firemní školka Žirafka - Praha 4 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KinderGarten - firemní školka Žirafka - Praha 4

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Firemní školka byla otevřena v únoru 2009 v klidné lokalitě blízko centrály společnosti Raiffeisenbank, která jako jedna z prvních společností nabídla benefit firemní školky svým zaměstnancům. Dvoupatrová vila disponuje velkou zahradou s pískovišti, prolézacím systémem a dvěma trampolínami. V začátcích k nám docházelo kolem 30ti dětí, v tuto chvíli je kapacita téměř dvojnásobná a o školku je stále větší zájem. Poskytované služby jsou na vysoké úrovni a díky menšímu počtu dětí na 1 jednoho pedagoga, mají naše kvalifikované učitelky možnost individuálního přístupu ke každému dítěti, rozvíjet jeho dovednosti a pečlivě jej připravit na základní školu. Dětem nabízíme zájmové kroužky a aktivity např. jízdu na ponících, jógu nebo tanečky. Odpoledne mají děti v anglickém jazyce, kdy vyučují rodilí mluvčí a anglicky hovořící učitelé. V rámci „týdne zdraví“ k nám každý půlrok dochází zubař, logoped a psycholog. Pečlivě dbáme na vyváženou stravu, dostatečný přísun ovoce a zeleniny a samozřejmostí je pitný režim. Velmi ceněnou službou jsou kamery ve třídách, kdy každý rodič může po přihlášení do systému sledovat dění ve školce. Komunikace mezi učiteli a rodiči je velmi živá, každá maminka či tatínek se tak denně dozví maximum informací o aktivitách dítěte. O programu, jídelníčku a aktivitách jsou rodiče informováni pravidelnými e-maily a taktéž informace mohou nalézt na nástěnce školky. Naším cílem jsou veselé a šťastné děti s velkým úsměvem na tváři.

> Otevírací doba

Otevírací doba školky:
PO - PÁ od 7:15 - 18:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: U Krčské vodárny 415/14
Telefon: 601 325 868
E-mail: [email protected]

> Komentáře