KinderGarten - firemní školka Stodůlka - Praha 5 - Stodůlky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KinderGarten - firemní školka Stodůlka - Praha 5 - Stodůlky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Firemní školka Stodůlka, jejíž název si zvolili sami zaměstnanci firmy Siemens, je v provozu od února roku 2011. Naše školka získala důležitou akreditaci od MŠMT ČR, která garantuje nejen propracovaný Školní vzdělávací program zajišťovaný odborným pedagogickým personálem, ale i dodržování náročných hygienických a bezpečnostních norem. Školka se nachází v klidném prostředí pražských Stodůlek. V útulných prostorách rodinné vilky probíhá předškolní výchova a vzdělávání, které zajišťují nejen kvalifikovaní čeští pedagogové, ale také rodilí mluvčí. Výuka vychází z Rámcového vzdělávacího programu, který je stejný pro koncept firemních školek KinderGarten, jehož nedílnou součástí je i výuka anglického jazyka. Pro výchovu a vzdělávání jsou využívány didaktické pomůcky a materiály doporučené Centrem nadání a Mensou ČR. V průběhu dopoledního a odpoledního programu jsou děti rozdělené dle věku do tří tříd, v nichž probíhá individuální výchova a vzdělávání. Nezbytnou součást denního režimu představuje také pobyt na čerstvém vzduchu, pro tyto účely využíváme přilehlou zahradu a nedaleký park, který disponuje řadou dětských hřišť a sportovišť. Školka je v provozu každý všední den od 07:00 do 18:00 hodin.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Stodůlky
Ulice: Na Dolnici 1247/2a
Telefon: 773 565 788
E-mail: [email protected]

> Komentáře