KinderGarten - Praha 4 - Kunratice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KinderGarten - Praha 4 - Kunratice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme soukromá jazyková mateřská školka, akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Již od roku 2006 vzděláváme děti předškolního věku a také v navazujícím programu vzdělávání pro děti ZŠ v odpoledním klubu pro školáky. Výuka je zajištěna kvalifikovanými českými učiteli a rodilými mluvčími. Děti se učí přirozenou a zábavnou formou v příjemném prostředí rodinné vilky. Denní program pro děti. Každý týden je program postaven na nějakém zajímavém tématu, během něhož se děti ve dvou dopoledních blocích seznamují nejen se samotným tématem, ale učí se také skrze připravený program angličtinu a samozřejmě vše, co má předškolní dítě umět. Při výuce používáme hry, obrázky, knížky a různé didaktické pomůcky. Pro venkovní aktivity denně využíváme naši zahradu a přilehlý park. V odpoledních hodinách jsou pro děti připraveny kroužky různého zaměření. Ze sportovních činností je velice populární kurz plavání, sportovní kroužek v tělocvičně a jóga. Dále je tu pro děti kroužek keramiky, hudební kroužek s výukou hry na flétnu, kroužek vaření a mensa. Předškolní děti mají každý den předškolní výchovu, při níž se systematicky připravují na školu ve všech potřebných oblastech (grafomotorika, sluchové vnímání, zrakové rozlišování atd.). Všechny tyto aktivity jsou zahrnuty v ceně školného. Každým rokem pořádáme pro děti pobyt na školce v přírodě, zimní lyžařský pobyt na horách a také kempujeme na školní zahradě.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4 - Kunratice
Ulice: Za Parkem 651/16
Telefon: 773 078 587
E-mail: [email protected]

> Komentáře