Preschool Academy Brno - Židenice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Preschool Academy Brno - Židenice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Preschool Academy je soukromá, anglická mateřská školka, která nabízí programy pro děti od 18 měsíců do 6 let. Jsme jednou ze dvou poboček Kindergarten na Jižní Moravě. Veškerá výuka probíhá pouze v anglickém jazyce, kterou zajišťují naši kvalifikovaní učitelé a rodilí mluvčí. Školičku jsme situovali do velmi klidné čtvrti v blízkosti centra Brna do rodinné vily s rozlehlou zahradou. Najdete u nás celkem 3 třídy, rozdělené dle věku dětí a terapeutický koutek pro ty nejmenší. Dbáme na individuální přístup ke každému dítěti. Jako jediní z brněnských školek poskytujeme službu School Bus. Ráno naše děti do školky svážíme z blízkého okolí. Tato služba je u dětí i rodičů velmi oblíbená. Denní program probíhá v několika výukových blocích, pomocí říkanek, písniček a pohybem pomáháme dětem vnímat cizí jazyk jako jejich mateřský. Děti seznamujeme s různými tématy, učíme se čísla a písmena. Výuku vedeme pomocí her, obrázků, knížek a didaktických pomůcek a postupujeme dle rámcově vzdělávacího programu. Součástí výuky je i Logopedická prevence. Našim dětem nabízíme spoustu mimoškolních aktivit. Pravidelně navštěvujeme solnou jeskyni, jezdíme na koni, Od ledna 2015 jsme otevřeli Klub deskových Mensa Klubu, Kroužek Vědeckých pokusů, Fotbalovou a Tenisovou přípravku. Na zahrádce jsme postavili bazén a téměř celé léto trávíme u vody :-). Přes zimu chodíme bruslit a navštěvujeme taneční lekce. V blízké budoucnosti plánujeme saunu. 2x měsíčně jedeme na půldenní výlet. Velmi často pořádáme party pro rodiče, kde prezentujeme naše výrobky např. z kurzu vaření a ukazujeme co se děti naučily. Pro starší děti nabízíme v době, kdy mladší děti spí tzv. Odpolední kluby, kde se snažíme věnovat rozvíjení zájmů dítěte.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno 15 - Židenice
Ulice: Viniční 204
Telefon: 734 484 388
E-mail: [email protected]

> Komentáře