KinderGarten Benice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KinderGarten Benice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme soukromá školka s celodenní péčí o dětí od 18měsíců -6 let. Jsme akreditovaní Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. školní vzdělávací program - je schválen MŠMT (k nahlédnutí ve školce) rodilý mluvčí působí ve školce každý den (přirozené bilingvní prostředí) ve školce působí čeští pedagogové, rodilý mluvčí, asistentka děti od 2-3 let - rozděleny max 10 dětí ve třídě s asistentkou dětí od 4-7 let - max 12 dětí ve třídě prvky Montessori metody - praktikujeme každý den v běžném provozu školky pravidelné vycházky do okolí přírodní rezervace každodenní pobyt venku v naší prostorné zahradě ( skluzavka, prolézačka, pískoviště, houpačky, domeček) děti jsou připravovány na zápis i do českých škol pravidelné výlety ( farma, divadlo, knihovna...) oslava narozenin fotografování zájmové kroužky (golf, jóga, hudební kroužek) letní prázdninové programy oslavy svátků (Halloween, Vítání jara, Vánoční besídka, Ahoj léto....)

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10 - Benice
Ulice: Květnového povstání 257
Telefon: 776 633 633
E-mail: [email protected]

> Komentáře