Maxíkova jazyková školka a jesle - Velké Přílepy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Maxíkova jazyková školka a jesle - Velké Přílepy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Anglická školka Velké Přílepy Vítejte na stránkách jazykového zařízení pro děti ve věku od 12 měsíců do 7 let. Školka a jesle se nacházejí v obci Velké Přílepy nedaleko Letiště Václava Havla Praha, v krásné prostorné vile se zahradou a bazénem s bezproblémovým parkováním. Filosofie zařízení "chytrá školka" a "chytré jesle "s rodinným a přátelským prostředím s jedinečným individuálním proklientským přístupem. Maxíkova jazyková školka a jesle Velké Přílepy jsou česko-anglicko-ruská školka a jesle kladoucí důraz na jazykové znalosti, sportovně-pohybové a umělecké aktivity. Jsme soukromé zařízení poskytující předškolní péči dětem ve věku do 1 roku do 7 let věku. Školka je v provozu každý pracovní den od 7,00 do 18,00 hod. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Velké Příleoy jsou moderní obcí s dobrou dopravní dostupností a zeleným okolím. Školka a jesle se nachází v krásné prostorné vile se zahradou a bazénem s bezproblémovým parkováním. Výuka jazyka? To je jasné, jsme jazyková školka s celodenní výukou angličtiny a ruštiny s rodilými mluvčími. I ostatní personál skvěle hovoří anglicky.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Velké Přílepy
Ulice: Vančurova 649
Telefon: 734 702 133
E-mail: [email protected]

> Komentáře