Maxíkova jazyková školka a jesle - Praha 6 - Břevnov (Strahov) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Maxíkova jazyková školka a jesle - Praha 6 - Břevnov (Strahov)

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Mateřská školka Praha 5/6 Maxíkova soukromá jazyková a sportovní školka Praha 6 – Břevnov (Strahov) je určena dětem od 12 měsíců – 7 let, které jsou rozděleny až do 4 tříd dle věku a znalostí. Jazyková školka na Praze 6 se nachází v sousedství usedlosti Ladronka a petřínských sadů. V areálu školky máme k dispozici vlastní tělocvičnu, letní terasu, zahrádku s multifunkčními herními prvky a trampolínou a vzrostlými stromy pro přirozený stín v létě. V docházkové vzdálenosti (cca 3 min pěšky) je velké a krásné obecní hřiště, odkud pravidelně od jara do podzimu vyjíždíme na koníčcích v rámci pravidelné hippoterapie. V blízkosti školky je i plavecký bazén, solná jeskyně, fotbalové hřiště, atletický stadion či gymnastická hala, ale i tenisové kurty či vyhřívaná hala s pískem (Beach Aréna Praha). Klid a příjemnou atmosféru podtrhuje minimální frekvence dopravních prostředků. Díky svému skvělému umístění nabízí školka výbornou dostupnost ze všech směrů. Komfortní parkování k dispozici. Přijďte se k nám podívat! Děti jsou rozděleny až do 4 tříd dle věku a znalostí. V této školce na Praze 6 je zcela jedinečné spojení výuky v anglickém jazyce a individuálního pojetí přístupu k dětem. Díky pestrým sportovním aktivitám, které jsou předností naší soukromé školky v Praze 6, rozvíjíme také jejich talent a nadání.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6 - Břevnov (Strahov)
Ulice: Chodecká 2
Telefon: 774 11 77 11
E-mail: [email protected]

> Komentáře