Sportovní areál HAMR-Štěrboholy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportovní areál HAMR-Štěrboholy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Nejmladší z areálů HAMR. Od prvního ledna 2013 provozuje společnost HAMR-Sport další víceúčelový areál. V listopadu 2012 jsme uspěli ve výběrovém řízení, které vyhlásil vlastník areálu - Městská část Praha-Štěrboholy. Sportoviště areálu HAMR-Štěrboholy jsme připojili k rezervačnímu systému. Vzápětí jsme rekonstruovali povrchy badmintonových kurtů v pevné hale. Areál HAMR-Štěrboholy má otevřeno denně od 7.00 do 23.00 hodin. V areálu je 14 badmintonových kurtů v pevné budově, jedno venkovní fotbalové hřiště, které lze rozdělit na tři menší pro zápasy Hanspaulské ligy, dva tenisové kurty, přes zimu kryté nafukovací halou. Sportoviště lze platit hotově i z kreditu, tak jako v ostatních areálech HAMR. V hlavní budově je recepce s občerstvením, kde nabízíme kromě nápojů také studená i teplá jídla a sladké dezerty. Součástí recepce je obchod se sportovním zbožím. Nechybí služba vyplétání raket. Sportoviště a občerstvení lze hradit hotově nebo poukázkami, které akceptujeme (vzorník na recepci) a také platebními kartami. Telefonní spojení na recepci areálu pro rezervaci sportovišť: 734 428 970 K dispozici je bezplatné parkoviště.

> Otevírací doba

pondělí - neděle 7:00-23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: U školy 430
Telefon: 734 428 970
E-mail: [email protected]

> Komentáře