Restaurace Na grilu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Na grilu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

NASCHVÁL jsme jiní! U nás NAGRILU dbáme NAČERSTVOST a NAKVALITU. NAŠI kuchaři frčí NAKUŘECÍM, které pro vás umí parádně NAMARINOVAT a NAPŘÁNÍ i ochutit NAŠÍ originální omáčkou NAGRILOVÁNÍ. NAKAŽDÉM dresinku se dá ulítnout. Důsledně hledíme hlavně NAPŮVOD NAŠICH kuřat. NANÁKUP jezdíme k českému dodavateli, který si s chovem drůbeže dává NAČAS. Kuřata PIPIPLÁ 49 dní, NAZOBÁNÍ jim servíruje kvalitní směs s převahou pšenice a kukuřice. Jejich kůže má přirozeně žluté zbarvení. Maso odebíráme zásadně chlazené, NANĚKOLIKRÁT týdně. NÁRAMNĚ jsme se vyřádili též NAHRANOLKÁCH NAGRILU. Mraky jsme jich otestovali NALIDECH, až jsme přišli NACHUŤ, která je NAPROSTO nejvíc. A co k dobrotám NAGRILU? NAŽÍZEŇ je tu Kofola, jak jinak, než poctivě NATOČENÁ. Až k NÁM přijdete NANÁVŠTĚVU, nejlépe NAJÍDLO, doufáme, že NAŠIM dobrotám NAGRILU přijdete NACHUŤ a budete myslet NANÁVRAT!

> Otevírací doba

Po – Ne 11.00–22.00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Jindřišská 907/10
Telefon: 736 501 847
E-mail: [email protected]

> Komentáře