Ateliér Pexeso | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ateliér Pexeso

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Přijďte pracovat do Atelieru PEXESO, seznamte se s coworkery a dalšími zajímavými lidmi, využijte naše vzdělávací a volnočasové kurzy pro dospělé i děti, pronajměte si místnost pro vámi pořádaný kurz a pokud máte děti nechejte na starosti našim zkušeným a usměvavým chůvám. Původně jsme vznikli jako první pražské coworkingové centrum pro rodiče s dětmi. Momentálně jde v podstatě o takové centrum pro práci a volný čas. Zajišťujeme tyto služby: Pronájem pracovního místa Miniškolka Pronájem atelieru, zasedačky, kurzové místnosti Hlídání dětí od 6 měsíců Akce a kurzy jak pro dospělé tak děti Pexeso vzniklo jako prostor pro klidnou práci na mateřské a rodičovské. Mít možnost pracovat v tempu, které vyhovuje jak rodičům, tak dětem. Navíc chceme umožnit rodičům, aby se v klidu věnovali svojí práci, podnikání či studiu a měli svoje děti nablízku. Samy rády trávíme čas se svými dětmi, a současně někdy chceme mít klidnou chvilku, abychom se věnovaly vlastním aktivitám. První patro pro děti V prvním patře je herna, která má hlavní místnost na hraní a menší pokoj, který se přes poledne využívá na spaní. Když je hezké počasí, děti tráví dopoledne na zahradě. První patro patří dětem od šesti měsíců do zhruba čtyř let. O děti se starají chůvy, které mají dlouholeté zkušenosti s péčí o velmi malé děti. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přizpůsobíme se režimu Vašeho dítěte, jde nám především o to, aby děti byly skutečeně spokojené a strávilo u nás čas plný zábavy s kamarády, poznávání a nových zážitků. Druhé patro pro coworkery, kurzy a ostatní Ve druhém patře jsou moderně zařízené coworkingové kanceláře, ateliér pro kurzy výtvarných činností a jiné tvořivé aktivity či zasedačka, kterou je možné si pronajmout na krátkou dobu, nebo i jako místo k pořádání kurzů. Druhé patro je pro dospělé, takže mohou nerušeně pracovat.

> Otevírací doba

Po-Čt 9:00-16:00
Pá 9:00-13:00
Ostatní časy po tel. domluvě na čísle: 602684198 nebo emailem [email protected]

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Bratří Čapků 26
Telefon: +420 602 684 198
E-mail: [email protected]

> Komentáře