Alfíkova školka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Alfíkova školka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA ALFÍK „S rodinou na jedné vlně“ - Zkušený a vzdělaný tým pedagogů - Komplexní služby v předškolním vzdělávání - Školní vzdělávací program s prvky Montessori - Individuální přístup, malý počet dětí ve třídách Alfíkova školka se soustředí se na rozvoj potenciálu dětí ve věku od 3 do 7 let. Díky malému počtu dětí ve skupině se mohou dětem individuálně věnovat. Efektivněji rozvíjí jejich talent a nadání, případně reedukují jejich speciálně pedagogické obtíže. Složení tématických okruhů, uměleckých a pohybových aktivit korespondují s Rámcovým výchovně-vzdělávacím programem . Součástí jejich programu jsou i speciální aktivity Alfíkovy školky. Tyto aktivity využívají speciálně sestavené aktivity, které vedou ke zvýšení intelektových schopností u dětí v předškolním věku. Alfíkova školka je systémem předškolního i mimoškolního vzdělávání soustředícím se na rozvoj potenciálu dětí ve věku od 2 let. Díky individuálnímu přístupu k dětem mají možnost se jim lépe věnovat a rozvíjet tak jejich talent a nadání. Výuku vedou kvalifikovaní pedagogové.

> Otevírací doba

5:30-18:30

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Obilní trh 526/11
Telefon: 774 467 436
E-mail: [email protected]

> Komentáře