Středisko ekologické výchovy Hlídka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Středisko ekologické výchovy Hlídka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

SEV Hlídka se zaměřuje především na ekologickou výchovu nejmenších dětí s jejich rodiči, dětí v předškolním věku a na prvním stupni základních škol. Dále se středisko orientuje na mimoškolní ekologickou výchovu a pořádá různé osvětové akce pro veřejnost. Činnost SEV Hlídka také přispívá k obohacení a zpestření kulturního dění v Brně, příp. Jihomoravském kraji. V budově se nachází mateřské centrum otevřené od pondělí do pátku a poskytující zázemí pro nejmenší děti a jejich rodiče, učebna pro výuku dětí/žáků a multimediální sál sloužící pro přednášky pořádané pro školy a veřejnost. K dispozici je také zahrada. Součástí SEV Hlídka je informační a poradenské centrum poskytující informace, environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu (EVVO) a odborné poradenství. Je zde možnost získat informace o aktuálním programu, shlédnout výstavu dětských prací atd. Stavební řešení budovy jsou navržena tak, aby zůstaly zachovány hodnoty památkově chráněné budovy a zároveň byly plně využity krásy parku Špilberk. SEV Hlídka se snaží dbát o ekologický provoz a minimalizovat dopady provozu na životní prostředí. Ve středisku připravili nabídku zájmově vzdělávacích kroužků pro děti z mateřských i základních škol.

> Otevírací doba

pondělí- pátek: 9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Hlídka 4
Telefon: 727 971 450
E-mail: [email protected]

> Komentáře