Sportovní přípravka - Cvičíme s klokanem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportovní přípravka - Cvičíme s klokanem

Foto: Jakub Doubrava

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Florbalová škola Bohemians zve všechny malé sportovce na volnočasový kroužek pro děti do 6 let, který je zaměřený nejen na florbal, ale na celkový rozvoj pohybové soustavy pomocí míčových kolektivních sportů, atletických cvičení a gymnastické průpravy. Pro předškoláky je připraven bohatý program, ve kterém se učí běhat, skákat, šplhat, házet, chytat a hlavně se sportem bavit. Všechna cvičení probíhají formou zábavných her a z kolektivních sportů se zaměřujeme na florbal, basketbal, fotbal, přehazovanou a další. Naši trenéři s dlouhodobou praxí a bohatými zkušenostmi se těší na všechny zájemce o sport bez ohledu na pohlaví, nebo talent. S dětmi budou rozvíjet rychlost, sílu, obratnost a pohyblivost, a to vždy za pomoci pozitivního přístupu k dětem. Kroužek probíhá v dobře dostupné sportovní hale Děkanka (adresa: Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4), která se nachází 300m od stanice metra Pražského povstání (linka „C“). Každý čtvrtek od 15:30 do 16:30 tak máme dostatečný prostor a kvalitní zázemí pro naše hry a cvičení. Přijďte si vyzkoušet první dvě cvičení zdarma. KDY: každý čtvrtek, 15:30-16:30 KDE: sportovní hala Děkanka, adresa: Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4 CENA: 200,-Kč trénink, 600,-Kč měsíčně, 2.000,-Kč za pololetí Pro přihlášení do kroužku stačí kontaktovat sekretáře klubu Barboru Blažkovou, a to na emailu: [email protected], nebo na tel.: +420-774-168-745. Veškeré další informace ke kroužku naleznete na oficiálních stránkách FbŠ Bohemians. www.fbsbohemians.cz

> Otevírací doba

15:30-16:30 každý čtvrtek

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Děkanská vinice I., 987/5
Telefon: 605801869
E-mail: [email protected]

> Komentáře