Alfa Resort | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Alfa Resort

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ubytovací kapacitu horského hotelu v Deštném v Orlických horách tvoří 36 pokojů o celkové kapacitě až 86 osob (část kapacity tvoří rodinná studia se dvěmi samostatnými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet a vytvářejí místo pro perfektní dovolenou v hotelu na Orlických horách. Součástí hotelového resortu a zároveň horkou novinkou je jedenáct nových horských chat s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými ložnicemi. Horské chaty k pronájmu jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště a další). Poloha horských chat zaručuje naprostý klid, ničím nerušené ubytování v soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb, proto jsou vhodné i pro ty, co vyhledávají přímo dovolenou na chatě. Služby resortu Rádi Vás přesvědčíme, že ubytování v Orlických horách může být opravdu jedinečným zážitkem. Zejména když je řeč o komplexu Alfa Resort, který dovolenou na horách promění v opravdovou pohádku. Během dovolené v našem hotelu můžete využívat například těchto služeb a pokud budete mít nějaké speciální přání, rádi Vám vyjdeme vstříc! footgolf dětské saně za běžky Fjellpulken k zapůjčení vyhřívaný bazén relax v sauně, nebo venkovní kádi uvolňující a sportovní masáže stolní tenis kulečník tenisový kurt volejbalové hřiště petanque ruské kuželky O spoustu dalších dobrodružství a zážitků se postarají už přímo Orlické hory! Hotel ve své blízkosti nabízí spoustu zajímavých míst, kam se v létě či zimě vydat.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Deštné v Orlických horách
Ulice: Deštné v Orlických horách 78
Telefon: 773 100 111
E-mail: [email protected]

> Komentáře