Přírodní lanové centrum sv. Linharta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přírodní lanové centrum sv. Linharta

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Návštěvníci Branaldovy stezky v korunách stromů vystoupají do výšky až 15 m a budou mít možnost vidět ptactvo, kde raší pupeny, šišky a další zajímavosti. Pokud máte strach z výšek, nemusíte se obávat. Na místě se vás ujme instruktor, který vám nabídne bezpečnostní jištění. Příspěvková organizace Lázeňské lesy Karlovy Vary zrealizovala další projekt z mezinárodního konceptu „příroda spojuje“, který navazuje na již vybudované atraktivity v lázeňských lesích. Branaldovou stezkou lze dojít až k letnímu kinu. Lázeňské lesy již na sv. Linhartu obnovily areál bývalé výletní restaurace, postavily vyhlídkový altán Josefa Jungmanna, vybudovaly oboru se zvěří, kterou můžete sledovat z pozorovatelny a pozorovacích můstků z výšky až 6 m. V lanovém parku si můžete vybrat z následujících lezeckých cest: • Dětský lanáček - pro děti od 3 let jsme připravili oplocené hřiště • Dětský okruh - 15 překážek v průměrné výšce 4 m, od 6 let do 130 kg, doba lezení cca 20 minut, průběžné jištění (saferoller) • Střední okruh - 20 překážek, od 8 let do 10 let s doprovodem a 140 cm, cca 40 min • Vysoký okruh - 23 překážek od 10 do 12 let s doprovodem a 150 cm, výška až 14 metrů, cca 1 hodina • Nízké lanové překážky - od 10 let, obratnostní překážky, vhodné pro skupiny • Top rope překážky - slaňování, skoky do prázdna, akrobatické překážky ve výšce a podobné zběsilosti • Vyhlídkové budky v korunách stromů Více zde: http://www.prirodni-lanove-centrum.cz/

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Karlova Vary
Ulice: Areál svatého Linharta. Lanový park
Telefon: 720 119 314
E-mail: [email protected]

> Komentáře