Orea Resort Horal | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Orea Resort Horal

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na úpatí Kozích hřbetů přímo v srdci Krkonoš naleznete Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn. V pěší vzdálenosti 15 min se nachází lyžařské středisko Sv. Petr a do centra Špindlerova Mlýna vzdáleného 1,5 km Vás pohodlně zaveze autobus. Zastávka je přímo naproti hotelu. V resortu je Vám k dispozici 164 komfortních pokojů, 2 restaurace s nádherným výhledem, bar, konferenční prostory a wellness centrum s bazénem, saunou a whirlpoolem. Resort je držitelem kids friendly certifikátu a v měsících prosinec až březen nabízí řadu animačních programů pro děti zdarma. V hotelu je bezplatné Wi-Fi připojení. V "Kids Friendly" hotelech je k dispozici: vybavený dětský koutek dle možnosti hotelu animační programy v dětském koutku (v období zimních a letních prázdnin) základní dětská hygiena na prodej deskové hry k zapůjčení 1 dětská sedačka na 20 míst možnost ohřátí pokrmu dětské mističky a lžičky k zapůjčení 1 podsedák na 30 míst dětské menu dětské prostírání s omalovánkami + pastelky dětský příbor prodej dětských plovacích plín pásek na plavání sedací kruh přebalovací prostor v šatnách nafukovací míč na hraní 1 dětská postýlka na 30 pokojů

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Špindlerův Mlýn
Ulice: Svatopetrská 280
Telefon: 499 461 111
E-mail: [email protected]

> Komentáře