Kouzelná fazolka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kouzelná fazolka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Kouzelná fazolka - je školička přímo u parku Stromovka - má kvalifikovaný pedagogický personál - nabízí montessori pomůcky a projektové vyučování - věnuje se přípravě předškoláků - má kroužky v ceně školného sauna horolezecká stěna keramika angličtina, anglické odpoledne tancování a mnoho dalších.. - vyráží na pravidelné poznávací výlety - věnuje se „lesní pedagogice“ formou lesního dne aj. Kouzelná fazolka je soukromá školka, která vznikla v září roku 2012. Školka nabízí dětem od 2,5 let předškolní vzdělávání (dle RVP – MŠMT), s využitím projektového vyučování a práce s montessori pomůckami. Kladen je důraz na životní styl (stravování školky zajišťuje společnost Bionea aj.), všestranný rozvoj dětí a budování vztahu dětí k přírodě, a to dílčím uplatňováním principů lesních mateřských škol. V docházkové vzdálenosti je park Stromovka, který velmi často navštěvujeme.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Korunovační 8/164 (budova ZŠ Korunovační)
Telefon: 737 815 378
E-mail: [email protected]

> Komentáře