Mimitělocvik | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mimitělocvik

> Termín

01.01.2014-31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Lekce cvičení pro rodiče s dětmi (pouze v 3 členných skupinkách) - od 5. do 11. měsíce věku dítěte Co vás čeká? V této jednorázové lekci cvičení se dozvíte jak děti motivovat k zvládnutí jednotlivých pohybových dovedností. Individuálně si vyzkoušíte jak s dítětem cvičit v náruči, na podložce, gymnastickém míči a overbalu. Pokud dítě nezvládá určitou motorickou dovednost (nebo není provedena v dostatečné kvalitě), dozvíte se jak doma cvičit a s jaké zařadit motivační pomůcky. Dozvíte se: - jak podpořit motorický vývoj a posílit svaly - jak zlepšit koordinaci pohybu a orientaci v prostoru - jak aktivovat vývoj jemné motoriky - jak stimulovat řeč a sluch - jaké jsou vhodné hračky a pomůcky Naučíte se nácvik motorických dovedností: - vzpřimování na bříšku a přetáčení na bříško - válení sudů, pivotování, šikmý sed - lezení a obcházení - rozvoj jemné motoriky

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Valachův Žleb 5371
Telefon: 736 520 494
E-mail: [email protected]

> Komentáře