Skiareál Šachty - Vysoké nad Jizerou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skiareál Šachty - Vysoké nad Jizerou

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na okraji Vysokého nad Jizerou leží zcela zmodernizovaný rodinný SKI areál Šachty. V areálu můžete využít kromě klasického lyžování také snowtubing či dětské skútry. K dispozici vám budou 3 lyžařské vleky, 2 dětské vleky a 4 km sjezdových tratí s příjemným terénem s nejmodernější zasněžovací technikou. Denně probíhá večerní lyžování. Pro děti slouží snowtubing, dětské skútry, lyžařský kolotoč, provázkové vleky a cvičné loučky (O2 Extra Dětský Park). Využít můžete také místní půjčovnu, SKIservis a lyžařskou školu včetně služby hlídání dětí. Pro milovníky běžeckého lyžování nabízí areál více než 35 km perfektně značených a pravidelně upravovaných běžeckých tratí. Zajištěna je také doprava Skibusem z Jičína, Mladé Boleslavy, Mnichova Hradiště, Semil, Turnova a Železného Brodu. Zakoupená jízdenka je platná i v dalších areálech: Kamenec - Jablonec nad Jizerou, Kozinec - Jilemnice, Kašperky - Kašperké Hory a Mariánky - Mariánské Lázně.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Vysoké nad Jizerou
Ulice: Lyžařská 379
Telefon: 481 593 598
E-mail: [email protected]

> Komentáře