Dětské centrum Vlnka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské centrum Vlnka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Cílem dětského centra Vlnka jsou šťastné a dobře prospívající děti a spokojení rodiče. Mezi hlavní aktivity patří pořádání kurzů plavání kojenců a batolat, cvičení dětí, hlídání dětí – Pidiškolka, masáže miminek a předporodní kurzy. V bazénu nepodporují přehnanou soutěživost rodičů, kteří chtějí, aby se právě jejich „plaváček“ potápěl hned po první lekci a přeplaval bazén ve dvou letech. Přibližně do čtyř let prohlubují plavecké dovednosti: potápění, výdech do vody, orientaci pod vodou, splývavé polohy na břiše a na zádech, pády a skoky do vody s potopením a vyplaváním na hladinu, znakové a kraulové nohy. K nácviku těchto dovedností využívají hru, básničky, říkadla, písničky, postupně zařazujeme nácvik plaveckých stylů.. Lekce cvičení a pidiškolky v herně jsou pestré, pro děti je připraven bohatý program, při kterém je využíváno množství pomůcek pro pohybovou, výtvarnou, rozumovou a hudební výchovu. Vlnka se snaží, aby k nim děti chodily rády, proto je do ničeho příliš nenutí, případné nenálady řeší s humorem a pochopením. Vždy respektují psychomotorický vývoj dítěte a veškeré pohybové aktivity ve vodě i na suchu z něj vycházející. V Dětském centru VLNKA maminkám nabízí možnost užít si společně strávené chvíle na suchu i ve vodě a naučit se dobře rozumět svému dítěti.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Středová 5668
Telefon: 737 501 502
E-mail: [email protected]

> Komentáře