Ski areál Kamenec – Jablonec nad Jizerou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ski areál Kamenec – Jablonec nad Jizerou

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ski areál Kamenec se nachází nedaleko centra městečka Jablonec nad Jizerou. Návštěvníkům areálu jsou k dispozici 2 lyžařské vleky a sjezdové tratě různých obtížností, které vyhovují náročným lyžařům i rodinám s dětmi. Sjezdovky jsou denně upravovány a technické zasněžování sjezdovek zaručuje dobré sněhové podmínky. Areál nabízí denně večerní lyžování na jedné z nejdelších osvětlených sjezdovek. Na sjezdovce najdete také měřenou slalomovou trať, snow-fun park, ale i koutek pro děti s provázkovým vlekem. Restaurace a občerstvení se nachází přímo u sjezdovky. Zakoupená jízdenka je platná i v dalších areálech: Šachty - Vysoké nad Jizerou, Kozinec - Jilemnice, Kašperky - Kašperké Hory. Parkování je přímo v areálu zdarma. V DĚTSKÉ ZÓNĚ NABÍZÍME: bezpečnou lyžařskou školku garanci kvalitní dětské lyžařské a snowboardové výuky profesionalitu instruktorů jednotnou výukovou koncepci a metodiku doprovodné programy - soutěže, závody, lyžařské deníčky, ... VYBAVENÍ: lanový vlek zázemí pro školku (dětský koutek s vyhřívanou hernou) parkury dětské slalomy figurky, kužely, výukové pomůcky

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Jablonec nad Jizerou
Ulice: Jablonec nad Jizerou 238
Telefon: 481 591 288
E-mail: [email protected]

> Komentáře