Hostel Housův mlýn | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hostel Housův mlýn

Foto: Eva Hodinová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zážitkový skanzen husitství Housův mlýn se nachází hodinu jízdy autem od Prahy a pět minut pěšky z centra Tábora, pod městskými hradbami uprostřed zeleně. Pojme od malé skupinky k jednomu stolu po 1200 lidí v období letních akcí a festivalu Táborských setkání. Program se neustále mění, bavíme za každého počasí. Celoročně u nás můžete navštívit prohlídky originální filmové zbrojnice, zapůjčit si kostýmy v kostymérně nebo ochutnat speciální jídelníček v Krčmě Housova mlýna - více info na www.housuvmlyn.cz. Areálem prochází moderní cyklostezka. Parkoviště je přímo u objektu. Objekt je přístupný i pro handicapované. TYP UBYTOVÁNÍ: hostel KAPACITA: 20 lůžek PROSTOR: dva samostatné pokoje, každý se sprchou a toaletou VYBAVENÍ: jednopatrové palandy z masivu, stoly, židle, skříně, police VHODNÉ PRO: větší skupinky a rodiny s dětmi CENA: Cena za osobu 250,-/noc (ubytováváme od dvou osob) Pro skupinu 10 osob (desetilůžkový pokoj): 2.500,- /noc; od 3 a více nocí: 1.900,- /noc Od května 2016 k dispozici také dva nové apartmány KAPACITA: každý apartmán 4 lůžka VYBAVENÍ: postele, police, stůl, židle, vlastní koupelna a toaleta VHODNÉ PRO: rodiny s dětmi a páry CENA: apartmán 350,-/noc, cena celého apartmánu 1400,-/noc. Přijďte zažít ubytování v historickém mlýně.

> Otevírací doba

možnost check-in od 15-20h
v případě potřeby dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Tábor
Ulice: Pod Holečkovými sady 383
Telefon: 775 630 665
E-mail: [email protected]

> Komentáře