Lesní školka Bílý Orel | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní školka Bílý Orel

Foto: Monika

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Lesní školka Bílý Orel sídlí v klidné části osady Těptín v obci Kamenice s veškerou občanskou dostupností. Provoz školky je 4 dny v týdnu (pondělí, úterý, středa, čtvrtek) od 8:00 do 16:00 hodin pro děti ve věku od 3 do 7 let. Pedagogická koncepce ŠVP se významně opírá o myšlenku lesních mateřských škol, environmentální výchovu, waldorfskou pedagogiku, některé pomůcky a postupy jsou inspirovány montessori pedagogikou a koncepcí Respektovat a být respektován, která je zastoupen zejména ve způsobu komunikace s dětmi a v řešení situací. Waldorfská pedagogika je uplatňována při tvorbě plánu činností, při práci s různými materiály, rytmem dne i celého školního roku. Hlavním smyslem je zprostředkování prožitku- svět je dobrý. Změny v přírodě během roku bereme jako nedílnou součást vzdělávacího procesu. Vracíme se k oslavě tradičních svátků a společně s dětmi, rodiči a velkou částí obyvatel osady Těptín, jsme je zasadili do běžného chodu osady. V době Adventu stavíme v kapličce Betlém, koledujeme jako Tři Králové, na masopustní úterý připravujeme průvod v tradičních maskách, vynášíme Moranu a společně vítáme jaro, na sv. Jána pálíme svatojánské ohně. Společně s Osadním výborem osady Těptín organizujeme každoročně Vánoční a Velikonoční.

> Otevírací doba

Otevřeno pondělí až čtvrtek v době 8:00 - 16:00 hodin

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kamenice - Těptín
Ulice: Tisová
Telefon: 724854591
E-mail: [email protected]

> Komentáře